نقشه ی سایت
پنجشنبه  22  آذر  1397

رباتی که امور دفتری را منسوخ می کند

یک شرکت مشغول ساخت یک سیستم رباتیک برای دیجتالی کردن کارهای دفتری است و درهمین راستا گوگل نیز روی آن سرمایه گذاری کرده است.

به گزارش مهر به نقل از تلگراف، گوگل مشغول پشتیبانی از پروژه ساخت رباتی است که کارهای دفتری در ادارات را به طور واقعی منسوخ می کند.

 

شرکت Ripcord توسط یک مهندس سابق ناسا تاسیس شده و یک سیستم رباتیک برای دیجیتالی کردن کارهای دفتری ساخته است. در همین راستا گوگل ۲۵ میلیون دلار برای تولید این سیستم سرمایه گذاری کرده است.

 

این سیستم ترکیبی از اسکنرهای رباتیک و هوش مصنوعی است که هرکاری از حذف گیره های کاغذ و اسکن تصاویر را تا تبدیل اتوماتیک آنها به متون قابل جستجو و آپلود  در خدمت ابر را انجام می دهد.

 

ربات های این شرکت می توانند هر چیزی از کارت های بیزینس گرفته تا نقشه های بزرگ معماری را اسکن کنند.

 

این شرکت تا به حال ۷۴.۵ میلیون دلار سرمایه جمع آوری کرده و می تواند ۸۰ درصد فرایندهای تبدیل(شامل کنترل کاغذها، برداشتن گیره کاغذ و عکسبرداری دیجیتال) را اتوماتیک انجام دهد. این ماشین هرگونه گیره ای از  دسته های کاغذ را جدا می کند و آنها را به صورت تک تک روی یک کمربند نقاله برای اسکن شدن قرار می دهد. اسکن هر ورقه حدود یک ثانیه طول می کشد.

 

این شرکت تصمیم دارد صدها نمونه از این دستگاه را در انباره ها به کار گیرد. یک ربات کامل Ripcord در یک تا دوساعت فرایند دیجیتالی شدن را تکمیل می کند.

 

تعداد بازدید کل : 10841002
تعداد بازدید امروز: 695
بازدید دیروز : 7313
تعداد افراد آنلاین: 28