نقشه ی سایت
دوشنبه  01  مرداد  1397

لنوو به زودی از لپتاپ مجهز به اتصال 4G خود رونمایی می‌کند

اخیراً یکی از پتنت‌های اپل نشان می‌داد که این کمپانی ممکن است به زودی یک مک بوک جدید با پشتیبانی از ارتباطات سلولی 4G عرضه کند. همچنین به منظور بهینه سازی قدرت سیگنال در آینده و برای جلوگیری از مشکلاتی که برای نوت بوک های تمام فلزی رخ می‌دهد، اپل احتمالاً آنتن 4G را بر‌ روی بدنه مک بوک ادغام خواهد کرد.

در همین رابطه اکنون با توجه به اطلاعاتی که از یک رسانه چینی به دست آمده است، لپتاپ 4G لنوو نیز طی 2 ماه آینده روانه بازار خواهد شد که یک آنتن یکپارچه شبکه سلولی موبایل دارد و استفاده از اینترنت در همه جا را به معنای واقعی ممکن می‌سازد.

یکی از کارکنان داخلی لنوو در این رابطه گفته است که محصول جدید لنوو، جزو نوت بوک های پشتیبانی کننده از 4G LTE است و از آنجایی که فرآیند برنامه ریزی و تولید این محصول سرعت زیادی دارد طی 2 ماه آینده بازار را فرا خواهد گرفت. همچنین این نوت بوک ها می‌توانند در سراسر کشور از شبکه 4G استفاده کنند.

گوشی‌های هوشمند، تبلت ها و سایر دستگاه‌های هوشمند از شبکه‌های نتورک پشتیبانی می‌کنند اما برای دسترسی به اینترنت بر روی لپتاپ باید از یک وای فای هات اسپات استفاده کرد، بنابر این ارتباطات سلولی و موبایل بر روی لپتاپ ها استفاده از اینترنت همراه را ساده‌تر می‌کنند و کاربر به کمک این تکنولوژی می‌تواند در هر کجا بر روی لپتاپ خود به اینترنت دسترسی داشته باشد.

تعداد بازدید کل : 9393912
تعداد بازدید امروز: 1866
بازدید دیروز : 6702
تعداد افراد آنلاین: 35