نقشه ی سایت
چهارشنبه  13  اسفند  1399

رفتار صحیح مرد هنگام بازگشت به خانه

شما ساعتهای طولانی را دور از خانه گذراندهاید. وقتی به خانه برمیگردید افراد خانواده نیاز دارند با شما ارتباط برقرار کنند، ساعتهاست که آنها شما را ندیدهاند! بنابراین بیاموزید که هر چه سریعتر خود را با محیط خانه تطبیق دهید.
 

۱- وقتی از محل کار خارج شدید، سطل زبالهای پیدا کنید، در کنار آن مکثی کنید و همه افکار و مشکلات مربوط به کارتان را درون آن بیندازید! حالا وقت آن است که ذهن پاکسازی شدهتان را به سمت خانه سوق دهید. برای خانه خرید کنید، سعی کنید مناسبتهای امشب را به خاطر بیاورید (تولد، سالگرد ازدواج، یا قرار میهمانی) میتوانید موقع انتظار پشت چراغ قرمز قوه تخیلتان را به کار بیندازید و سری به خانه بزنید، به تکتک اتاقها سرک بکشید و افراد خانواده را در حالیکه هر یک به کاری مشغول هستند، تجسم کنید. خلاصه هر کاری را که فکر میکنید ذهنتان را به سمت خانه میکشاند انجام دهید، نگران نباشید: فردا صبح به اندازه کافی وقت برای پرداختن به مسائل کاری خواهید داشت!

- ۲ انتظار نداشته باشید هنگام ورود به خانه، همسرتان با یک دسته گل منتظرتان ایستاده باشد. او نمیتواند همه کارهایش را کنار بگذارد و مدتها چشم به در بدوزد تا شما وارد شوید.

-۳ هرگز، هرگز و هرگز کارهای عقب افتاده را به خانه نبرید. شاید این را بارها شنیده باشید، اما مطمئن شوید که به آن عمل میکنید. فرصت کوتاه حضورتان در خانه را از افراد خانواده و بهخصوص همسرتان دریغ نکنید.


-۴ از همسرتان بپرسید که آیا روز خوبی را پشت سر گذاشته یا نه. به حرفهایش توجه کنید، اما در مورد کارهایش قضاوت نکنید. با او همدردی کنید، بگذارید هر چه میخواهد گله و شکایت کند. از اظهار نظر بپرهیزید؛ مگر اینکه خودش از شما بخواهد.

-۵ از همسرتان تشکر کنید، این کار جادو میکند.

-۶ برای اینکه شب خوبی در پیش داشته باشید طرحهای خلاقانه به کار ببرید. هر شب برای خوشحالی همسرتان کاری هر چند کوچک انجام دهید.

-۷ اصلاً خوب نیست که به محض ورود به خانه، به تلویزیون بچسبید و یا پشت روزنامه پنهان شوید!

-۸ و مهمتر از همه: حتماً هنگام ورود به خانه لبخند به لب داشته باشید، حتی اگر همه کشتیهایتان غرق شده باشد.

منبع : سایت دلگرم

تعداد بازدید کل : 17666727
تعداد بازدید امروز: 5939
بازدید دیروز : 6072
تعداد افراد آنلاین: 29